Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy trzeba zdejmować deskę, żeby zamontować parownik?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy trzeba zdejmować deskę, żeby zamontować parownik?

    Czarna_LK, a od kąt liczycie tzw. Katowice początek trasy bo Rafał włączył stoper dopiero w Siewierzu :szeroki_usmiech

    [ Dodano: Nie 22 Lut, 15 19:28 ]
    Zamieszczone przez pstrykacz
    23 minuty z Katowic do Czewy, To nawet _atomek_ swoim SuperBem tego nie zrobił, a gnał czasami ponad 220km/h - AGR rządzi - ni i Rafiki za kierą
    ja służbowym Mondeo nawet się nie zbliżyłem do 23 minut a wyciąga 240 nie wiem co chłopaki brali przed jazdą :diabelski_usmiech

    [ Dodano: Nie 22 Lut, 15 19:29 ]
    przeca z Katowic do Czewy jest 74 km

  • #2
    Czy trzeba zdejmować deskę, żeby zamontować parownik?

    Witam
    Mam pytanie jak w tytule: czy przy montażu całego zespołu nawiewów z parownikiem (teraz auto nie ma klimy) konieczny jest demontaż całej deski, czy można się jakoś dostać od strony schowka? Założyłem kompresor, skraplacz itp, a teraz blokuje mnie tylko kwestia ściągania dechy. Może jest sposób, aby ograniczyć zakres roboty np. do prawej części deski?
    z góry dzięki za podpowiedzi

    Komentarz


    • #3
      niestety, musisz zdemontować deskę, mało tego, jeżeli nie masz klimy musisz także wymienic cały "piec" na taki od klimy manual lub klimatronik
      *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję za podpowiedź. Mam właśnie cały zespół dwuchawy-parowniek-panel. Jeszcze dwa pytania zatem do tych, którzy może ten proces przeszli:
        - czy w przegrodzie czołowej trzeba wykonać samemu otwory na króćce przewodów ciśnieniowych obwodu czynnika (dałbym sobie rękę uciąć, że w mojej ich nie ma)?
        - czy klima manualna wymaga jakiegoś sterownika - na razie z elektroniki mam zamontowany tylko odpowiedni moduł sterowania wiatraków (chyba to zespół przekaźników)?

        dzięki

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X